Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 88,00 Kč - 135,00 Kč

Dostupnost

Dostupnost

Nikotinové sáčky

Nikotinové sáčky ( anglicky nicopods ) jsou diskrétní bílé sáčky, které se vkládají mezi horní ret a dáseň. Neobsahují tabák ( karcinogeny ), jsou bezdýmné, čisté, nebarví zuby a mají příjemnou chuť. Účinkují 15-25 minut a postupně uvolňují nikotin do těla. Pouze pro starší 18 let. Obsahuje Nikotin, který je vysoce návykový. Použití 1. Otevřete krabičku. Není na tom nic těžkého, většina krabiček má kulatý tvar, stačí otevřít víčko. 2. Vložte sáček pod horní ret, mezi horní ret a dáseň. 3. Užívejte až 30 minut. Pocit mravenčení znamená, že se nikotin vstřebává sliznicí. Nechte účinkovat 15 až 30 minut. 4. Použitý sáček vložte zpět do krabičky. Použitý sáček vložte do horní odkládací časti krabičky nebo jej vyhoďte do směsného odpadu. Nikdy neusínejte s nikotinovým sáčkem nebo podobným produktem s obsahem nikotinu v ústech! Pokud vás bolí hlava, napijte se vody a s další dávkou počkejte než bolest přestane. Síla sáčků slabé(6-10mg/g), střední(10-15mg/g), silné(15-20mg/g), extrasilné(20-30mg/g), extrémní(>30mg/g) Velikost sáčku slim 36x13mm, mini 27x15mm, regular 34x16mm Obsah sáčku Plnidla - zvětšují objem tak jako ve žvýkačkách ( gumová báze ) a přírodní vlákna, Stabilizátory - k zachování konzistence, Nikotinová sůl - uspokojuje touhu po nikotinu, Aromata - přírodní přísady pro zvýraznění a doplnění chuti, pH regulátory - regulují kyselost, Sladidla - nahrazují sladkost cukru.
Nikotinové sáčky

Podkategorie

 • ACE np
  ACE jsou sušší a jemnější sáčky, které tolik nedráždí dáseň, déle účinkují. Švédský výrobce Ministry of Snus si zakládá na kvalitě a jemnosti sáčků. Není zde potřeba odplivávat. Vyzkoušejte citrus, mátové příchutě a lékořici, která připomíná chutí pendrek. Složení: Celulóza, voda, aroma, xylitol (březový cukr), erythritol (E968), uhličitan sodný (E500), alginát sodný (E401), acesulfam draselný (E950), sůl, sorban draselný (E202)
 • Dope
  DOPE nabízí Nikotinové sáčky za skvělou cenu! Akce 1+1 ušetří 50% ceny. Vyzkoušejte příchuť mango nebo freeze a slabší ice cool. Dope sáčky se vyrábí v České republice pod přísnou kontrolou, přesně podle stanovených postupů.
 • Killa
  KILLA jsou jednou z nejstarších značek sáčků na trhu. Killa nabízí slušné porce nikotinu v několika chuťových variantách. Vyrábí UAB N.G.P Imperial Lithuania.
 • Loop
  Kvalitní a propracované sáčky pro zkušené i začínající uživatele. Zajímavé příchutě i design krabiček. Vyrábí Another Snus Factory AB Švédsko
 • Pablo
  PABLO dodává extrémní sílu čistého koncentrovaného nikotinu v kombinaci s bílou práškovou směsí s přídavkem výtažku z bylin. PABLO s vysokým obsahem nikotinu. PABLO neobsahují žádný tabák a vyrábí se ve dvou vynikajících příchutích.
 • POKE
  Poke. Výrobce Future Tobacco Group, dovozce Zenzus, Dánsko
 • Shiro
  Shiro je vyroben z čistého rostlinného vlákna s přidaným nikotinovým extraktem. Jsou tu mátové příchutě brzy přibude nová edice s příchutí oblíbených drinků. Výrobce AG Snus - Švédsko
 • Snatch
  SNATCH je kvalitní a prověřená značka nikotinovéch sáčků. Jde o českou výrobu. Consumer Brands International s.r.o. (CBI). Nikotinové sáčky značky Snatch vyrábíme u nás pod přísnou kontrolou přesně podle stanovených postupů. Balení obsahuje zpravidla 20 nikotinových sáčků v praktické plastové kulaté krabičce s odkládací přihrádkou na použité sáčky.
 • Thunder np
  THUNDER jsou nikotinové sáčky, od top specialistů na výrobu žvýkacího tabáku, od V2 Tobacco Swedish Match. Vychutnejte si všechny příhutě. Nezapomeťe na oblíbený Thunder dark frost.
 • Velo

  VELO je nástupce LYFT od British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o. Příchuť, počet sáčků i obsah nikotinu zůstává. Vše je tak, jak jste měli rádi. Sáčky obsahují jako základ přírodní vlákna ze skandinávské borovice, eukalyptu, nikotin, vodu, stabilizátory a aromatické látky. Nabídka je pestrá. V nabídce nalezneme velké množství příchutí a obsahu nikotinu pro začínající tak pro zkušené uživatele. Balení, nebo chcete-li puky VELO jsou jedny z nejpovedenějších. Jsou z kvalitního, pevného materiálu pěkný design. Puky mají také "odpadkový koš" řešený elastickou blánou, to umožmní odložit více sáčků. Sáčky jsou jemné, velmi kvalitní a pohodlné pod rty. Také v nabídce oblíbené sáčky velikosti "mini", které jsou ještě diskrétnější a pohodlnější. Sáčky jsou lehce vlhčené a nezpůsobují podráždění rtu ani dásní a to ani při velmi častém užívání. Sáčky dokáží uvolňovat nikotin a příchuť déle než 30 minut. Sáčky VELO nabízí široké spektrum příchutí a síky. Nejoblíbenější je příchuť Tropic Breeze a silná varianta VELO X-Freeze. NE každému vše sedne a tak např. Urban Vibe, velmi specifická, kterou si zamilujete a nebo ji budete nenávidět, stojí za zkoušku. VELO je určeno pro začínající, pokročilé nebo zkušené uživatele. Nikotinové sáčky LYFT se stále vyrábí ve švédsku, ale pouze pro švédský trh. VELO je oproti LYFT znatelně levnější a to i tím, že v krabičce obsahuje víc sáčků.

 • White fox
  WHITE FOX od GN Tobacco Švédsko, výrobce kultovního žvýkacího tabáku Siberie, je postaveno na prvotřídní kvalitě. Nikotinové sáčky WHITE FOX jsou k dostání v široké nabídce variant. Oblíbená nejen mezi bývalými kuřáky pro vyladěnou mátová přichuť.
 • Zyn
  ZYN jsou nikotinové sáčky se spoustou příchutí. Kvalitu potvrzená velikostí výrobce Swedish Match zabývajícího se produkcí těch nejlepších nikotinových sáčků a žvýkacího tabáku. Jsou bez tabáku, cukru nebo laktózy. Sáček obsahuje nikotin, potravinářské příchutě, sladidla, jedlou sodu, arabskou gumu a celuózu. Voda, celulóza (E460), rostlinné vlákno, zvlhčovadlo (E422), sůl, aroma, regulátor kyselosti (E525), nikotin, emulgátor (E471), sladidlo (E950).
 • on!

  Nikotinové sáčky on!

Aktivní filtry