Travní směs Dosev - Mr.Garden 1kg Zobrazit větší

Travní směs Dosev - Mr.Garden 1kg

8594005004337

8594005004337

Nový produkt

MR. GARDEN Travní směs DOSEV je vhodná pro dosev a rychlou regeneraci poškozených míst v trávnících.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

133,00 Kč s DPH

126,40 Kč za 1x1kus

MR. GARDEN Travní směs DOSEV je vhodná pro dosev a rychlou regeneraci poškozených míst v trávnících. V travní směsi jsou vybrané odrůdy jílků, které se vyznačují především rychlým startem při klíčení a silným odnožováním. Již za 3 týdny od dosetí bude trávník ucelený.

MR.Garden Travní směs DOSEV rychle klíčí - již do 5 dnů od vysetí. Vhodná je teplota půdy 20°C a vyšší, při nižších teplotách se doba klíčení prodlužuje. Pro dosev je nevhodné horké a suché období, protože hrozí riziko uschnutí naklíčených semen, nebo mladých rostlinek, které nemají vytvořené kořínky do větší hloubky. Nejvhodnější období pro výsev je při dlouhodobě zataženém a deštivém počasí.

- Návod k obnovení kvalitního trávníku - Vhodné období na dosev trávníku je duben až květen a konec srpna až polovina září. Před dosevem zlikvidujte plevele selektivním herbicidem, popřípadě vyhrabejte a odstraňte travní plsť, mech a podobně a zároveň ostrými hráběmi nakypřete utuženou vrchní vrstvičku půdy. Na větší plochy lze použít vertikulátor. Následovně doporučujeme trávník přihnojit a doset travní směsí. pro lepší vzejití a zakořenění semen doporučujeme dosev překrýt 0,5 - 1 cm vrstvou trávníkového substrátu, nebo aspoň mělce zahrábnout do země. Holá místa dosévejte dávkou asi 20g na m2, pro řídký travní porost stačí úměrně menší množství. Nakonec dosev opatrně zavlažte a v průběhu následujících 2 - 3 týdnů dbejte na to, aby plocha klíčících semen nikdy nevyschla.

- Pokyny pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci - Zachovávejte běžné zásady osobní hygieny a bezpečnosti práce.
- Způsob likvidace obalů - Obaly doporučujeme odevzdat do organizovaného sběru recyklovatelných surovin.

Hmotnost - objem - weight - Bec1x1kg +,- 3%
Doba minimální trvanlivosti03.2021
VýrobceAGRO CS a.s., číslo popisné 265, 552 03 Říkov, Česká republika

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

29 dalších produktů ve stejné kategorii: