Alkoholová ruleta
search
  • Alkoholová ruleta
  • Alkoholová ruleta
  • Alkoholová ruleta
  • Alkoholová ruleta
  • Alkoholová ruleta

Alkoholová ruleta

55fr
299,00 Kč
S DPH

Originální a velmi zábavná forma rulety, která rozproudí každý večírek. Nepotřebujete k tomu žádné peníze, postačí láhev dobrého alkoholu a hra může začít.

Počet
7 ks Skladem

Zahrajte si novou originální a velmi zábavnou formu rulety, která rozproudí každý večírek! Nepotřebujete k tomu žádné peníze, postačí láhev, nebo možná raději dvě, dobrého alkoholu a hra může začít. Díky této ruletě se rozjede každá párty na plné obrátky.

S alkoholovou ruletou si užijete určitě pořádnou legraci a přitom bude stačit tak málo. Potřebujete k tomu pouze váš oblíbený alkohol a skvělou partu lidí. Tuto hru využijete na každém večírku.

Ruletu lze hrát ve třech různých variantách. Vyberte si jednu a roztočte zábavu na plno. Varianty můžete různě měnit, zkrátka dle nálady a jak se vám bude chtít. Fantazii se meze nekladou, klidně můžete vymyslet další varianty.

První varianta neboli "poloviční abstinent"

Hra začíná tím, že první hráč roztočí ruletu a hází do ní kuličku, jakmile se kulička zastaví na určitém čísle, musí hráč vypít přichystaného panáka s tím daným číslem. Další hráči pokračují úplně stejně jako první. Může se stát, že se kulička zastaví na prázdné skelničce, tím pádem je tento hráč osvobozen od pití panáku - ale pozor, jen pro toto kolo. Vítězem se stává ten, kdo vypije posledního panáka.

Druhá varianta zvaná "studentská léta"

Hra začíná obdobně jako první varianta. Roztočí se ruleta, vhodí se do ní kulička, až se zastaví na určitém čísle, musí hráč, který házel, vypít skleničku s tím stejným číslem. Další hráči pokračují stejně. Jestliže se kulička zastaví na prázdné skleničce, tak je hráč pro toto kolo osvobozen z pití. Začátek je stejný jako u předchozí hry, rozdíl přichází v momentě, kdy jsou na ruletě pouze 3 plné panáky, v tuto chvíli se dolijí i ostatní prázdné a pokračuje se dál ve hře. Vítězem se stává ten, kdo i po deseti kolech dokáže vyjmenovat abecedu pozpátku.

Třetí varianta zvaná "ruský dřevorubec"

Třetí varianta je pro velké odvážlivce. Pustíte se do toho? Pravidla jsou následující. První hráč roztočí ruletu, vhodí kuličku a musí vypít všechny panáky, kromě toho, na kterém se kulička zastavila. Po dopití se všechny panáky dolijí. Úplně stejným způsobem hraje další hráč. Vítěz je ten, kdo trefí domů.

Obsah balení:

  • 1x ruleta
  • 2x kulička
  • 16x sklenička

Technická specifikace:

  • Průměr rulety: 30 cm

55fr
7 ks
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.