Brambory Wega 1x1kg

8594018051977

8594018051977

Nový produkt

Brambory odrůda: Wega

- balení 1x1kg

- rannost - rané

- varný typ - B

Více informací

Tento produkt již není na skladě

12,00 Kč s DPH

1. Způsob použití Wega je raná, vysoce výnosná, konzumní odrůda s varným typem B, s vynikajícími konzumními vlastnostmi.

2. Užitná hodnota Sytě žluté hlízy doporučujeme díky jejich mimořádně nepatrnému sklonu ke zbarvení za syrova a tmavnutí během varu jak pro použití v domácnosti, tak i pro výrobu polotovarů. Vhodná pro praní a balení. Obsah škrobu se pohybuje průměrně kolem 12%.

3. Vlastnosti hlíz Tvar hlíz: oválný Hloubka oček: mělká Velikost hlíz: středně velká Slupka: síťovaná Nasazení hlíz: střední Barva dužniny: tmavě žlutá Výnos hlíz: velmi vysoký Třídění velmi vyrovnané

4. Odolnost proti Háďátku: Ro1, Ro4 Rakovině: D1 Černání stonku: vysoká Hnilobě hlíz: velmi vysoká Plíseni natě: vysoká Rzivosti dužniny: velmi vysoká Y - viru: velmi vysoká Strupovitosti: střední Svinutce: střední Vločkovitosti: vysoká

5. Vegetační znaky Střední vývoj mladých rostlin, trs vysoký, barva květů bílá, četnost květů střední.

6. Skladovací vlastnosti Velmi dobrá skladovatelnost, střední vegetační klid.

Poznámka

Atraktivní hlízy této odrůdy mají díky nízké citlivosti k poškození téměř nulový sklon k šednutí dužniny. Svojí odolností má ty nejlepší předpoklady pro bezproblémovou sklizeň a pro dobré uplatnění kvalitních brambor na trhu i při dlouhodobém skladování.

Hmotnost - objem - weight - Bec1x1kg
Země původu suroviny / krajina pôvoduČeská republika
VyrobenoČeská republika
Registrační číslo pěstitele5756
Číslo partie37899

30 dalších produktů ve stejné kategorii: