Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 99,00 Kč - 144,00 Kč

Dostupnost

Dostupnost

Žvýkací tabák

Žvýkací tabák je bezbýmný, nespaluje se ani nezahřívá a je tedy diskrétní a méně škodlivý narozdíl od cigaret. Do těla se uvolňuje oproti kouření pomaleji a má delší účinnost. Žvýkací tabák se prodává v podobě malých sáčků, které jsou zpravidla v kulaté krabičce. Použití 1. Sáček s porcí žvýkacího tabáku umístěte pod horní ret 2. Pro výraznější požitek z chuti žvýkací tabák občas jemně požvýkejte 3. V případě potřeby si čas od času odplivněte 4. Po použití vyjměte sáček z úst a vyhoďte Pouze pro starší 18 let. Obsahuje Nikotin, který je vysoce návykový. Žvýkací tabák se vyrábí z vybraných odrůd tabáku s vysokým obsahem nikotinu. Listy tabáku se suší nad kouřem nebo na vzduchu a později fermentují a máčí do různých aromatických směsí. Obsahuje tedy méně škodlivin (nitrosaminů a kacinogenů) než tabák pro kouření. Dále se kousky tabákových listů, lisují do kostek či jsou ve formě provázků které se dále porcují. Tabák nařezán a plněněn do sáčků ( anglické Chewing Bags ). Do vlhčených - hnědých sáčků ( brown ) nebo suchých bílých sáčků ( white dry ). Podobný žvýkacímu je orální tabák ( snus ), který je v EU povolen pouze ve Švédsku a Finsku. Snus je najemno namletý prášek z tabákových listů, který může být volně v krabčce odkud je odebírán a kulička náslendě umístěna pod horní ret. Snus nelze v Evropské unii legálně koupit, protože je mimo Švédsko a Finsko zakázán. Žvýkací tabák poškozuje dásně, mohou žloutnout zuby, silně ochucuje sliny což dráždí v krku. Obvyklé složení Složení: voda, tabák, oxid titanu, sůl, aroma, zvlhčovač (E1520), regulátor kyselosti (E501)
Žvýkací tabák

Podkategorie

 • Siberia

  Siberia je vlajkovou lodí Švédské GN Tobacco a patří mezi nejsinější žvýkací tabáky světa. Tabák je umístěný v sáčku a nežvýká se, ale umísťuje mezi horní ret a dáseň. Nikotin je vstřebáván sliznicí. Buďte připraveni si odplivnout, jde o sině slinící žvýkací tabák. Sáček Siberky se užívá vícektráte, až 6x.

  White dry znamená suchý bílý sáček, ten má a pomalejší a delší účinek v porovnání s vlhčenými sáčky, tj. sáčky bez přívlasktu white dry.

  Slim provedení snadno sedne mezi ret a dáseň.

  Klasická červená Siberia má tabákovou chuť s mátovým tónem, podbně hnědá a méně intenzivní modrá, černá má čistou chuť tabáku bez mátového tónu.

 • Al Capone
  Tabák v longcut porcích
 • General
  Tabák řezaný na plátky a balený do porcí
 • Goteborgs

  Výrobce Swedish Match

 • Odens
  Výrobce GN Tobacco AB. Žvýkací tabák obsahuje vodu, tabák, příchuť, zvlhčovadlo (E1520), sůl, regulátor kyselosti (E501)
 • Thunder

  Thunder je žvýkací tabák řezaný na tenké plátky. Patří k nejoblíbenějším, vyrbí chladivé a ovocné příchutě a i v slim provedení.

 • Massacre

  Tabák bezdýmný žvýkací Massacre Original

Aktivní filtry