Solární tank 7v1
search
  • Solární tank 7v1
  • Solární tank 7v1

Solární tank 7v1

289,00 Kč
S DPH
Skládací robot jako stavebnice pro děti a na solární pohon. Postavit můžete jednoho ze 7 možných robotů, kteří se pohybují po zemi i po vodě.
Počet
Poslední kusy skladem

Vaše děti mají snad už všechny možné hračky a vy jste bezradní, co jim koupit za pořádné překvapení? Navíc jim každá hračka vydrží chvilku a pak je omrzí? Seznamte děti se speciálním solárním tankem 7v1. Radost z něj nebude brát konce, protože z téhle stavebnice si postaví až sedm různých robotů jako například nákladní auto, závodní auto, buldozer, prototyp 2, solární auto, modul tahače nebo modul stanice. Tím to ale nekončí! S roboty si můžete hrát na souši, ale i na vodě.

Stavebnice je poháněna solárním článkem ze sluneční energie, což může být pro děti naprosto fascinující. Pokud je ale venku ošklivo a prší, nedělejte si s tím starosti, do tanku lze vložit i klasické tužkové baterie. Stavebnici skládejte a rozkládejte, jak se vám zrovna bude chtít. Nepotřebujete žádné šroubováky ani jiné nářadí. Vše nutné je obsahem balení. Nabízí nekonečné množství zábavy a děti se s ní rozhodně nudit nebudou. Navíc dokáže neuvěřitelně podporovat představivost a tvořivost.

Technická specifikace:

  • Napájení: solárním článkem
  • Napájení možnost č.2: 2x AAA bateriemi (nejsou součástí balení)
  • Rozměry balení: 25 x 19 x 6 cm

2 ks
Nové

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.