• -100,00 Kč
Solarbot 14v1
search
  • Solarbot 14v1
  • Solarbot 14v1
  • Solarbot 14v1

Solarbot 14v1

423,00 Kč
323,00 Kč Sleva 100,00 Kč
S DPH

Skládací robot jako stavebnice pro děti a na solární pohon. Postavit můžete jednoho ze 14-ti možných robotů, kteří se pohybují po zemi i po vodě.

Ilustrační video:

Počet
Skladem

Probuďte v sobě vynálezce a sestavte si vlastní solární roboty. Skvělá hračka pro malé i velké, která spojuje zábavu se vzděláním. Robota můžete sestavit a zase opět rozestavit. Děti překvapíte natolik, že o nich nebudete dlouhé hodiny ani vědět.

Poskládejte si až 14 neuvěřitelných hraček – loď na surf, loď, kolo, chodícího robota, kraba, robota na kolečkách, brouka, želvu, auto, jiný typ loďky, psa, zombie, rola-poly-bota a quadru bota. Všechny roboty můžete používat na souši, ale i ve vodě. Stavebnice je poháněna solárním článkem. Když bude svítit sluníčko, hračka se nabije pomocí sluneční energie a sama rozpohybuje, což může být pro děti naprosto fascinující. K sestavení nepotřebujete nářadí, vše důležité je součástí balení. Jediné co budete potřebovat, jsou šikovné ručičky.

S touto speciální hračkou si užijete nekonečné množství zábavy. Stavebnice podporuje fantazii a myšlení. Děti musí při stavění přemýšlet, kam která součástka patří. Pomocí plánku si solárního robota zvládnou poskládat i ty nejmenší.

Technická specifikace:

  • Materiál: plast, kov
  • Rozměry balení: 30 x 20 x 6,5 cm

Ilustrační video:

8889012090259430
7 ks
Nové

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.